MÖBLER / Bord / Spelbord 7118289
nr 711 8289
Spelbord
Nyrokoko, 1800-tal, längd: 90, djup: 89, höjd: 77
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 augusti 2011
kl 18:49:28
100 kr
350 kr
550 kr
650 kr
750 kr